Z wielką przyjemnością przedstawiam firmę ekspercką, która od długiego czasu zajmuje się rozwijaniem współpracy publicznych i prywatnych podmiotów z funduszami Unii Europejskiej. Biuro Projektów Europejskich jest polską firmą doradczą.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa instytucji publicznych i podmiotów prywatnych w zakresie pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów infrastrukturalnych i tzw. miękkich.

Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie, którzy są doświadczonymi i wykształconymi ekspertami w dziedzinie prawa europejskiego, zarządzania i ekonomii. Wśród nas są ludzie mający za sobą bogate doświadczenie w pracy w samorządach i na uczelniach wyższych, odpowiadający za sprawy kontaktów z Unią Europejską. Współpracujemy z wybitnymi przedstawicielami polskiej nauki z Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego. Nasze doświadczenie obejmuje bogate również bogate doświadczenie w realizacji projektów transgranicznych.

Nasza firma zajmuje się również organizacją wizyt studyjnych tj. rodzaju szkolenia wyjazdowego w celu poznania metod pracy danego ośrodka. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji dotyczących usługi zapraszamy na stronę internetową www.wizytystudyjne.com.pl.


Dyrektor
Wojciech Miłosz

 

Copyright © Biuro Projektów Europejskich, wykonanie: strony www